Vápenné omítky

PREMIX servis - vápenné omítky

Vyberte si z naší nabídky produktů pro obnovu památek a sanaci vlhkého zdiva

Hledáte vhodné materiály pro omítání historického zdiva? Řešíte problémy s vlhkostí starých budov? Vyberte si z naší nabídky. Jejím základem je vápenný modifikovaný omítkový systém FASO V a sanační vápenný systém Z-SAN V.

Jsme však též výrobcem materiálů pro sanace betonu SAN-B, hydroizolačních stěrek, samonivelačních hmot a řady dalších výrobků. Pokud vaší zakázce nevyhovují standardně dodávané produkty, vyrobíme vám materiál „na míru“.

Nabízíme produkty a služby pro sanace vlhkého zdiva, opravy betonových konstrukcí, obnovu historických objektů a rekonstrukce staveb obecně.

Základní vyráběný sortiment má již dvacetiletou tradici. Nejznámější produktové řady jsou Z-SAN (sanační omítkový systém cementový), Z-SAN V (dtto vápenný), SAN-B (systém hmot pro opravy betonu, vč. jemných kosmetických stěrek), FASO V (systém vápenných omítek a malt), PRENIL a NIVEL (samonivelační hmoty), WETISOL (hydroizol. stěrky), KERAMOFIX (stavební lepidla).

Vápenné omítky a malty vynikají velmi dobrou odolností a životností i v podmínkách, v jakých se historické zdivo nachází (obvykle zvýšená vlhkost a obsah vodorozpustných solí). Základní systém omítek doplňují pomocné a speciální malty – pro tažení profilací (římsy, šambrány ap.), pro vytvoření gletovaného povrchu, pro odlévání štukatérských prvků, malty se zvýšenými pevnostmi atd...

Kromě pořízení potřebných materiálů můžete využít také naše doplňkové služby. Poradíme vám při volbě vhodného technického řešení. Provádíme stavební průzkumy, včetně odběru vzorků. Během realizace je vám k dispozici náš technický servis.

Pro různé typy stavebních prací v případě zájmu nabízíme zajištění realizace našimi spolupracujícími firmami.

tel:
+420 315 686 563
fax:
+420 315 688 264
e-mail:
info@premixservis.cz
web:
www.premixservis.cz
  • Mělnická 1/110
  • Neratovice
  • 277 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.